Namai RENESANSAS

Prabangūs apartamentai Palangoje, Vytauto gatvėje

„Renesanso“ namai įsikūrę istorinėje Vytauto gatvėje, toliau nuo miesto centro ir jame keliamo triukšmo. Interjere vyrauja prabangus, klasikinis stilius, įkvėptas vėlyvojo renesanso, papildytas ankstyvuoju baroku. Dominuoja istorinės užuominos, susijusios su kunigaikščio Vytauto biografija. Apartamentuose aukščiausios kokybės ir dizainerių vertinami baldai bei kitos detalės. Nuo namų iki paplūdimio – vos 10 min. pėstute.

Nuo apartamentų iki jūros – vos 600 m. Tai individualiai dekoruoti, prabangūs, šviesūs ir erdvūs apartamentai (88 kv.m.) su dviem balkonais ir kruopščiai parinktais baldais. Apartamentai yra patogūs ir gerai įrengti.
Ypatybės: atskiras gyvenamasis plotas ir miegamasis su klasikiniais baldais. Panoraminiai svetainės langai, iš kurių atsiveria balkonas (12 kv.m.). Svetainėje yra dvi sėdimosios vietos, kurias atskiria dvipusis židinys, virtuvė ir valgomojo zona. Natūralūs kilimai, odiniai baldai, šildomos grindys, biuras, du valgomieji ir žurnaliniai staliukai, palydovinė televizija, belaidis internetas (wi-fi), plazminis televizorius. Miegamojo langas sujungtas su antruoju balkonu, papuoštu japoniško sodo stiliumi. Didysis balkonas (35 kv.m.) – saulėtoje pusėje. Balkone metalinė lova su patogiu čiužiniu ir drobės užuolaidomis, skėtis nuo saulės, 2 gultai su čiužiniais, stalas su 4 patogiomis minkštomis kėdėmis, didelis židinys.

(trumpiausia viešnagė – 3 naktys)

Teirautis dėl apartamentų

(Trumpiausia viešnagė – 3 naktys)